Sissy Boutique

O nás

Náš príbeh

Už niekoľko rokov sa venujeme móde a pravidelne sledujeme najnovšie trendy u nás aj v zahraničí. Baví nás ponúkať Vám stále niečo nové, kvalitné a originálne. V internetovom obchode nájdete pravidelnú nádielku spoločenských šiat, dámskej a pánskej módy, obuvi a módnych doplnkov.

Vyznačujeme sa ústretovosťou a príjemným prístupom. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka.

Sissy Boutique

Niečo z histórie módy

Popularita módy sa rozvíjala a rástla aj vďaka parížskym ženám, ktoré boli odvážne, sexy a statočné. Spochybnili limity a nebáli sa vyjadrovania. To je dôvod, prečo toľko skorých ilustrácií, ktoré zdobili obálky Vogue, obsahovali fotografie francúzskych žien. Módni umelci nežiadali nič viac len kresliť francúzske ženy kvôli ich móde a jedinečnosti. Počas tejto doby si ženy v Amerike začali všímať krásne ilustrované a fotografované štýlové francúzske ženy.

Móda cestovala cez oceán a americké ženy si začali všímať odvážnosť a štýlové oblečenie francúzskych žien. Mnoho rokov americké ženy obdivovali nadčasovú francúzsku módu.

Každým rokom sa móda môže mierne meniť, ale stále sa môžete inšpirovať parížskym štýlom, pretože je zapracovaný do našej histórie.